CUNDA SARAY OTEL

14762 kişi inceledi.
0 (266) 606 08 32

Denize Mesafe Denize Mesafe: Belirtilmemiştir.
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Belirtilmemiştir.
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Belirtilmemiştir.
Odalarımızdan Deniz Manzarası
CUNDA SARAY OTEL TANITIM

Ayvalık Cunda Adası bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Otel, denize metre, en yakın merkeze metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 10 Oda 26 Yatak olarak belirtilmiştir. Cunda Saray Otel için otele giriş ve çıkış saatleri belirtilmemiştir.Ücretsiz olarak, oda temizlik servisi, uyandırma servisi, 24 saat açık ön büro hizmetleri sunmaktadır.

Nakit ödeme ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.365 Gün hizmet vermektedir.Cunda Saray Otel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 606 08 32 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

CUNDA SARAY OTEL HARİTADA NEREDE ?

Cunda Tek Gecelik Pansiyonlar   Cunda Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Cunda Sadece Oda Pansiyonlar   Cunda En Ucuz Pansiyonlar   Cunda Pansiyon   Cunda Pansiyon Fiyatları  

Nasıl Çalışır?

Cunda bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.